CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Eskişehir Baskılı Pasta Kutusu

Eskişehir Baskılı Pasta Kutuları | Eskişehir Pasta Kutusu | Eskişehir Pasta Kutusu Fiyatları | Eskişehir Baskısız Pasta Kutusu | Eskişehir Baskılı Pasta Kutusu Fiyatları | Eskişehir Pasta Kutusu Baskılı | Eskişehir Pasta Kutusu Siparişi | Eskişehir Baskılı Kutu | Eskişehir Toptan Pasta Kutuları

pasta-kutusu

 

Gıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları ve pasta kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Eskişehir pasta kutusu, eskişehir baklava kutusu, eskişehir pizza kutusu, eskişehir lahmacun kutusu, eskişehir pide kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Eskişehir baskılı pasta kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz karton türüne göre değişmektedir.

Eskişehir baskılı pasta kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Baskılı pasta kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Eskişehir baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır.

 

Örnekler:

Özellikle pastane ve marketlerin kullandığı eskişehir pasta kutuları pastaların hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Eskişehir baskılı pasta kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Eskişehir Pasta kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzi adınız ve iletşim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Eskişehir baskılı pasta kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için eskişehir pasta kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel eskişehir pasta kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Eskişehir baskılı pasta kutusu, eskişehir baskılı pasta kutusu fiyatları, eskişehir pasta kutuları, eskişehir pasta kutusu fiyatları, eskişehir pasta kutusu imalatı, eskişehir baskılı pasta kutusu ve fiyatı, eskişehir ofset baskı.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner