Eskişehir Mat Polipropilen Etiket

Eskişehir Mat Polipropilen Etiket | Eskişehir Pp Etiket | Eskişehir Mat Etiket | Eskişehir Mat Polipropilen Etiket Fiyatları | Eskişehir Polipropilen Ürünler | Eskişehir Sembol Barkod Etiket | Eskişehir Mat Pp Etiket | Eskişehir Barkod Sistemleri | Eskişehir Mat Polipropilen Pp Etiket

mat polipropilen etiket

Eskişehir mat polipropilen etiket adında anlaşılacağı üzere mat yüzeye sahip olan plastik bazlı etiket çeşididir. Eskişehir polipropilen etiketler plastik bazlı olduğu için yırtılmaz, sudan ve nemden etkilenmez. Eskişehir pp etiketler ribon baskıya ve barkod yazıcı baskısına uygundur. Eskişehir mat etiketler yüzeylerinin ışığı yansıtmayacağı için üzerine basılan barkod ve karekod okuyucularda daha net bir şekilde okunacaktır. Eskişehir at polipropilen etiketler genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır.

Eskişehir mat etiket plastik bazlı etiketlerdendir. Yüzeyi mattır. Plastik bazlı olduğu için oldukça dayanıklıdır sudan ve nemden etkilenmemektedir. Etiketin yüzeyi mat olduğu için yüzeyine iyi baskı yapılabilir ve üzerinde bulunana karekod veya barkodlar okuyucu cihazlarda daha kolay okunabilmektedir. Eskişehir mat pp etiket eskişehir opak etiket türlerine göre piyasada fazla kullanılmamaktadır.

 

 

Örnekler:

Mat pp etiketler diğer etiket türlerine göre daha fazla maliyetli olacaktır.  Mat polipropilen etiket plastik bazlı bir etiket olduğu için ressin ribon ile baskıya uygundur. Işığa dayanıklı olduğu için genellikle ışığın fazla olduğu dış mekanlarda kullanılmaktadır. Polipropilen etiketin kullanım alanlarını kısıtlamak pek mümkün değildir. Işığın fazla olduğu dış ortamlarda, kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Etiket çeşitleri ve polipropilen etiket fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Eskişehir mat etiket, eskişehir opak pp, eskişehir mat ppeskişehir boş etiket, eskişehir termal etiket fiyatları, eskişehir şeffaf pp, eskişehir mat polipropilen, eskişehir etiket, etiket eskişehir, ribon eskişehir, karekod okuyucu eskişehir, polipropilen, eskişehir polipropilen etiket fiyatları.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner