Eskişehir Chromolux Etiket

Eskişehir Chromolux Etiket | Eskişehir Chromolux Etiket Nedir | Eskişehir Chromolux Etiket Fiyatları | Eskişehir Chromolux Etiket Baskı | Eskişehir Kromolüks Etiket | Eskişehir Chromolux Etiket Üretici Firma

chromolux etiket

Eskişehir Chromolux (Kromolüks) Etiket yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket türüdür. Kuşe etikete benzeyen chromolux etiket ribon baskısı ile barkod yazıcıdan çıktı alınır. İstediğiniz renkte chromolux etiket basımı yapılmaktadır. Eskişehir chromolux etiketler genellikle madeni yağ sektöründe ve içeceklerde kullanılan bir etiket türüdür.

Eskişehir chromolux etiket, yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket çeşididir. Ribon baskısına uygun bir hammadde olan eskişehir chromolux etikette çukurluk da bulunmaz. Üst yüzeyi kuşe etiketten bile daha parlak olan eskişehir kromolüks etiket ribon baskı yöntemi ile elde edilmektedir. Müşterilerimizin isteğine göre baskılı eskişehir chromolux etiket üretimi yapmaktayız. Eskişehir chromolux etiket üretici firma olarak kalite ve uluslararası standartlara uygun etiket üretim hizmeti vermekteyiz.

 

 

Örnekler:

 

Eskişehir chromolux etiket istenilen ebatlarda, ofset matbaa baskı makinelerinde, flekso matbaalarda ve eskişehir kuşe etiket makinesinde basılabilmektedir. Eskişehir choromolux etiket baskı çogunlukla madeni yağ ve içecek sektöründe kullanılan bir etiket çeşididir. Eskişehir choromolux etiket baskı müşterilerimizin istediği renkte baskı yapılabilmektedir. Size özel eskişehir etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Eskişehir etiket, eskişehir etiket fiyatları, eskişehir barkod etiket fiyatları, eskişehir baskılı etiket fiyatları, eskişehir barkod, eskişehir rulo etiket fiyatları, eskişehir barkod fiyatları, eskişehir rulo etiket, eskişehir yapışkanlı etiket, eskişehir barkod sistemi, eskişehir barkod okuyucu, eskişehir barkod okuyucu fiyatları, eskişehir koli etiketi, eskişehir tekstil etiketi, eskişehir saten etiket, eskişehir metal etiket, eskişehir mat pp etiket, eskişehir mat pe etiket, eskişehir etiket baskı, eskişehir mat polietilen etiket, eskişehir lazer etiket, eskişehir boş etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner