Eskişehir PP Opak Etiket

Eskişehir Pp Opak Etiket | Eskişehir Pp Opak Etiket Nedir | Eskişehir Opak Polipropilen Etiket | Eskişehir Opak Polipropilen Opak Pp Etiket | Eskişehir Pp Opak Barkod Etiketleri | Eskişehir Opak Etiket Fiyatları | Eskişehir Opak Etiket Baskı

pp opak etiket

Eskişehir pp opak etiketler poliprobilen malzemeden üretilmektedir. Sudan ve nemden etkilenmez. Sert yapıdan oluşan bir etiket hammaddesidir. Fazla zorlanmadığı ve esnemediği müddetçe yırtılma olasılığı yoktur. Darbe sürtünmelere karşı oldukça dayanıklı olan opak etiketler ribon baskı ile elde edilmektedir. Eskişehir pp opak barkod etiketleri kozmetik ve kimya sektörlerinde oldukça fazla kullanılmaktadır. Eskişehir opak polipropilen opak pp etiket kimyasal etkileşimlere karşı bile oldukça dayanıklıdır. 

Pp opak etiket nedir ? sert bir malzemeden üretilen bir etiket türüdür. Isıya, ışığa ve diğer dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır. Eskişehir pp opak etiket yüzeyi mattır. Ribon baskı için uygun etiket hammaddesidir. Esnemez  ve kolay kolay yırtılmaz. Ürünlerinizi etiketlemek için kullanabileceğiniz eskişehir etiket türleri arasındadır.

 

Örnekler:

Opak polipropilen etiket dayanıklı malzemeden üretilmiş plastik bazlı piyasada oldukça fazla ilgi gören etiketler arasında yer almaktadır. Eskişehir opak etiket ortam koşullarına karşı dirençlidir. Su ve nemle temas ettiğinde yapısı bozulmaz. Isı ve ışıktan etkilenmez. Belirli bir ölçüye kadar zorlama ile yırtılmamaktadır. Eskişehir pp opak etiket üst yüzeyi ve yapışkanlı kısmı parlak beyaz renklidir. İsteğinize göre baskılı üretim de yapılabilmektedir. Eskişehir opak etiket baskı üzerine alınan baskının kalitesi oldukça iyidir. Eskişehir pp opak barkod etiketleri hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Eskişehir opak baskı nedir, eskişehir pp opak nedir, eskişehir pp etiket, eskişehir pp etiket baskı, eskişehir opak etiket baskı, eskişehir opak etiket fiyatları, eskişehir opak polipropilen etiket, eskişehir opak etiket nedir, eskişehir polipropilen etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner