Eskişehir Fastyre Etiket

Eskişehir Fastyre Etiket | Eskişehir Sembol Barkod Etiket | Etiket Eskişehir | Eskişehir Etiket Fiyatları | Eskişehir Fastyre Etiket Fiyat | Eskişehir Fastyre Etiket Nedir

fastyre etiket

Eskişehir fastyre etiket kuşe kaplı, yüzeyi metalik gri ile boyanmış, ribon baskı ile üretilen etikettir. Yapışkan özelliği oldukça etkilidir. Genellikle tekstil firmalarının eskişehir kartela etiketi olarak kullanılmaktadır. Piyasada lastik etiketi veya çuval etiketi olarak da adlandırılır. Firmanıza özel baskılı veya baskısız eskişehir fastyre etiketi üretimi yapılmaktadır. Kuvvetli yapışma özelliğinden dolayı pürüzlü yüzeylere bile gayet sağlam bir şekilde yapışmaktadırlar.

Eskişehir kağıt bazlı etiket grubunun bir üyesi olan Eskişehir astyre Etiket, kağıt bazlı etiketler ile aynı özelliğe sahiptir. Zorlanmaları durumunda yırtılma özelliği vardır. Eskişehir fastyre etiketin diğer kağıt bazlı etiketler ile arasındaki fark ise, zemininde özel bir yapışkanın bulunması ve bozuk, engebeli yüzeylere bile sıkı sıkıya yapışmasıdır. Özel yapışkanın bulunduğu tarafı metalik gri ile boyanmış olup, üst tarafı vellum ya da kuşe kağıt ile kaplanmaktadır.

 

 

 

Örnekler:

Fastyre kağıt bazlı bir etiket çeşidi olduğundan dolayı wax ribbon aracılığıyla termal transfer yöntemiyle eskişehir baskı alınmaktadır. Fastyre etiket, bazı sektör tarafından çuval  ya da lastik etiketi olarak da bilinmektedir. Bunun sebebi de pürüzsüz olmayan yüzeylere kolaylıkla yapıştığından dolayı ağırlıklı olarak bu sektörler tarafından tercih edilmesinden kaynaklanmaktadır. Fastyre etiket fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Eskişehir fastyre etiket, eskişehir etiket baskı, eskişehir boş etiket, eskişehir termal etiket, Eskişehir etiketçi, eskişehir boş etiket, ucuz etiket eskişehir, eskişehir fastyre etiket fiyatları, eskişehir ribon baskı, eskişehir kartela etiket, eskişehir çuval etiket, eskişehir kuşe kaplı etiket, eskişehir lastik etiketi.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner