Eskişehir Lamine Termal Etiket

Eskişehir Lamine Termal Etiket | Eskişehir Lamine Termal Etiket Fiyatları | Eskişehir Lamine Termal Etiket Nedir | Eskişehir Lamine Termal Barkod Etiketi | Eskişehir Termal Etiketler | Eskişehir Renkli Termal Etiketler

lamine termal etiket

Eskişehir lamine termal etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunan ribonsuz baskı yapılan bir etiket türüdür. Eskişehir lamine etiket diğer etiketlere göre daha dayanıklıdır ve raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Eskişehir lamine etiket fiyatları baskı olmadığı için düşük maliyetlidirler. Eskişehir lamine termal etiketler diğer etiket türlerine göre daha uzun ömürlü, dayanıklı ve düşük maliyetli olduğu için oldukça fazla tercih edilen eskişehir etiketler arasında yer almaktadır. İstediğiniz boyutlarda ve sayıda eskişehir termal etiket üretimi yapmaktayız.

Diğer eskişehir etiket türlerine göre daha fazla dayanma güzü olan eskişehir lamine termal etiketler raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Isı, ışık ve nem karşı oldukça dayanıklı olduğu için uzun ömürlüdür. Lamine etiket üzerine yapılan baskı kaliteli olup üzerindeki yazılar uzun zaman kalıcı ve okunaklı olurlar. Darbe, sürtünme vb. olaylara karşı oldukça etkilidir herhangi bir zedelenme olmaz. Eskişehir termal etiket uzun ömürlü olmasından dolayı genellikle marketlerde kullanılmaktadır.

 

 

Örnekler:

Eskişehir lamine termal etiket diğer etiket türlerine göre daha kalıcı ve daha kaliteli bir etiket türüdür. Eskişehir etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunmaktadır. Eskişehir lamine etiket ısı, ışık, nem gibi dış etmenlere karşı dayanıklı olan ve kendi kendine kararma özelliği bulunan tek etiket türüdür. Uzun süre raflarda bekleye ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Eskişehir lamine termal etiket nedir? Lamine eskişehir termal etiket uzun ömürlü ve kaliteli sağlam malzemeden üretilen genellikle gıda sektöründe marketteki raf ürünlerinde kullanılmaktadır. Size özel eskişehir lamine termal etiket fiyatları için hemen bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Eskişehir lamine etiket, eskişehir termal etiket, eskişehir top etiket, eskişehir ribonsuz baskı, eskişehir baskılı etiket, eskişehir renkli termal etiket, eskişehir lamine termal barkod etiketi, eskişehir kuşe etiket, eskişehir termal etiket boyutları, eskişehir boş etiket, eskişehir termal etiket fiyatları, eskişehir lamine etiketler, eskişehir eco termal etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner