Eskişehir Eko Termal Etiket

Eskişehir Eko Termal Etiket | Eskişehir Eko Termal Etiket Fiyatları | Eskişehir Eko Termal Kağıt | Eskişehir Termal Etiketler | Eskişehir Eco Termal Etiket Nedir | Eskişehir Top Termal Etiket | Eskişehir Eko Termal Etiket 

 

eko termal etiket

Eskişehir eco termal etiketler genellikle kuru gıda, bakliyat, hastane vb. sektörlerde kullanılmaktadır. Eskişehir eco etiket yüzeyinde koruyucu bir tabaka bulunmayan etiket çeşididir. Alkol, ısı, ışık vb. etkenlere maruz kalırsa kararır. Eco etiketlerin en fazla 3 ile 6 ay arasında kullanım ömrü vardır. Bu etiket türünde ribon baskı yöntemi kullanılmadığı için eskişehir etiket fiyatları oldukça uygundur.

Ayrıca hastanelerde hasta kayıt işlemleri için ve hastane banka vb. yerlerde sıra numaraları için tercih edilmektedir. Bu eskişehir etiket en eskişehir ucuz etiket çeşidi olduğu için oldukça fazla tercih edilmektedir. Eskişehir eko termal etiket fiyatları ve eskişehir eko termal etiket ölçüleri hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

 

 

 

Örnekler:

Genellikle 3-6 aylık raf ömrü olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılan eskişehir eko termal etiketler. Belli bir süre sonra bayatlama etikisi gösterdiği için raf ömrü kısa olan ürünlerde tercih edilmektedir. Eskişehir eco etikette baskı termal olarak yapılır ribon baskıya ihtiyaç duyulmamaktadır. Eskişehir termal etiket genellikle gıda, bakliyat, hastane ve otomasyon sektörlerince kullanılmaktadır. Eskişehir ribon baskı yapılmadığı için maliyeti oldukça düşüktür ve bu yüzden oldukça fazla kullanılmaktadır. Eskişehir etiket çeşitleri ve fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Eskişehir termal etiket, eskişehir etiket eskişehir, eskişehir boş etiketeskişehir eco etiket, eskişehir etiket fiyatları, eskişehir eko termal etiket, eskişehir etiket, eskişehir eco termal etiket fiyatları, eskişehir sıra numarası etiketi, eskişehir ucuz etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner