Eskişehir Silvermat Etiket

Eskişehir Silvermat Etiket | Eskişehir Silvermat Etiket Fiyatları | Eskişehir Silvermat Etiket Özellikleri | Eskişehir Silvermat Etiket Yazıcı | Eskişehir Silvermat Etiket Demirbaş Etiketi | Eskişehir Silver Mat Etiket | Eskişehir Silver Mat Barkod Yazıcı Etiketleri

silver mat etiket

Eskişehir silver mat malzemeden üretilmiş olan bu etiketin üst yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Kuvvetli yapışkan özelliğinden dolayı tüm yüzeylere yapışan bir eskişehir etiket türüdür. Genellikle kitap ve eskişehir barkod etiketlerinde kullanılır. Dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır, yırtılmaz ve yıpranmaz. Eskişehir silver mat etiket barkod yazıcı makinelerde ribon ile baskı yapılır. Firmamız istediğin ölçü ve türde uluslararası standartlara uygun eskişehir etiket üretimi yapmaktayız.

Kullanım alanı oldukça fazla olan eskişehir silvermat etiket kitap ve barkod etiketlerinde kullanılmaktadır. Eskişehir silvermat etiket özellikleri; kesim aralıkları simetriktir, yapışkanında akma olmaz, dış ortamlara karşı dayanıklıdır, kuvvetli bir yapışkanı vardır. Eskişehir silvermat etiket, hem sıcağa hem de soğuğa dayanan, özel yapışkanlı bir etiket hammaddesidir.


Örnekler:

Eskişehir silvermat etiket adında anlaşılacağı gibi mat malzemeden üretilmiştir. Eskişehir silvermat etiketlerin yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Genellikle barkod etiketlerinde ve kitap etiketlerinde kullanılmaktadır. Eskişehir silver etiket sıcak ve soğuk ortamlara karşı oldukça dayanıklıdır. Eskişehir etiket üretimlerimiz kalite ve uluslararası standartlarına uygun bir şekilde yapılmaktadır. Eskişehir silvermat etiket siparişi için bizi hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Eskişehir silvermat etiket, eskişehir termal etiket, eskişehir silver mat etiketler, eskişehir mat etiketler, eskişehir silver mat etiket fiyatları, eskişehir etiket fiyatları, eskişehir şeffaf etiket fiyatları, eskişehir silver mat barkod etiketi, eskişehir barkod okuyucu.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner