Eskişehir Polietilen Opak Etiket

Eskişehir Polietilen Opak Etiket | Eskişehir Opak Pe Polietilen Etiket | Eskişehir Opak Polietilen Etiket | Eskişehir Opak Etiket | Eskişehir Opak Etiket Fiyatları | Eskişehir Polietilen Etiket Fiyat | Etiket Eskişehir

polietilen opak etiket

Eskişehir Polietilen opak etiketler parlak görünümlü plastik bazlı etiketlerdir. Belli bir oranda esnerler , ısı ve soğuğa orta derecede dayanıklıdırlar. Eskişehir opak etiket ribon baskı için uygundur. Sudan ve nemden etkilenmezler, genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Işığın fazla olduğu ortamlarda pek kullanılmazlar. Eskişehir opak etiket fiyatları baskılı veya baskısız olmasına istenilen ebatlara göre farklılık göstermektedir. Firmamız her ebatta eskişehir opak polietilen baskılı veya baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Opak Polietilen etiket ribon baskısına uygun bir yapıya sahiptir. Belirli bir esnekliğe sahiptir ve akış yönünde yırtılmaz özelliği bulunmaktadır. Plastik bazlı bir eskişehir etiket olduğu için su, nem, ısı ve ışığa karşı oldukça dayanıklıdır. Eskişehir opak etiket akış yönünün aksine doğru müdahalede bulunulduğunda ise esneme gösterir. Eskişehir polietilen opak etiket doğrudan ısı verilirse büzüşmektedir. 

Örnekler:

Işığın fazlaca kullanıldığı iç mekanlarda ve dış ortamlarda Opak pe kullanmanız, parlak yüzeyinin yansıma yapma ihtimalinden dolayı fazla tavsiye edilmez. Bunun sebebi de yansıma sebebiyle kullandığınız eskişehir barkod okuyucunun etiketin üzerindeki baskıyı net okumakta zorluk yaşayabileceğinden kaynaklanmaktadır. Eskişehir polietilen etiketler hakkında detaylı bilgi almak için ve eskişehir opak etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Eskişehir polietilen etiket, eskişehir polietilen opak etiket, eskişehir opak etiket fiyatları, eskişehir opak etiket, eskişehir opak polietilen (pe) etiket, eskişehir sembol etiket, eskişehir polietilen pe etiket, eskişehir opak polietilen etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner