CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Eskişehir Baskılı Pide Kutusu

Eskişehir Baskılı Pide Kutusu | Eskişehir Pide Kutusu Fiyatları |Eskişehir Pide Kutusu  |Eskişehir Pide Kutusu Ölçüleri | Eskişehir Pide Kutusu İmalatı | Eskişehir Hazır Pide Kutusu | Eskişehir Pide Ve Lahmacun Kutusu | Eskişehir Pide Kutuları | Eskişehir Baskılı Pide Kutusu Fiyatları


kutularGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pide kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pide kutusu, eskişehir baklava kutusu, pizza kutusu,eskişehir lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Eskişehir baskılı pide kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir. Eskişehir baskılı pide kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz.

Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Eskişehir baskılı pide kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Eskişehir baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır. Eskişehir pide kutuları genellikle pideci, restoran ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

 

Özellikle lokanta ve pidecilerde kullandığı eskişehir pide kutuları gıdalarınızın hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Eskişehir baskılı pide kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Eskişehir pide kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzu adınızı ve iletişim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Eskişehir baskılı pide kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için eskişehir pide kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel eskişehir pide kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Eskişehir baskılı pide kutusu, eskişehir pide kutusu fiyatları, eskişehir pide kutusu imalatı, eskişehir pide kutusu , eskişehir baskılı pide kutusu fiyatları, eskişehir baskılı ambalajlar, eskişehir pide ve lahmacun kutusu.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner