Eskişehir Kutulu Buklet Traş Seti

Kutulu Buklet Traş Seti Eskişehir | Eskişehir Mini Diş Seti | Eskişehir Otel Buklet Malzemeleri | Otel Buklet Malzemeleri Fiyatları Eskişehir | Traş Seti | Eskişehir Otel Buklet Setleri | Buklet Ürünleri Balıkesir

kutulu buklet tras seti

Eskişehir otel tipi traş setleri içerisinde bir adet traş köpüğü ve traş bıçağı bulunmaktadır. Ürünler sağlığa zararlı bir içerik bulundurmamaktadır. Ürünlerimiz kaliteli ve izinlidir. Kutu üzerine logonuzu baskı yaptırabilirsiniz. Otel buklet ürünleri eskişehir ve fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

Otel konukları için hazırlanan diğer bir ürün ise  eskişehir otel traş setleridir. Bu ürün konaklama esnasında banyoda bulundurulur. Genelde traş kremi, traş bıçağı veya traş köpüğü bulunmaktadır. Bu ürünler buklet traş seti, traş seti, logo baskılı traş seti biçiminde üretilmektedir.

 

 

 

 

 

Örnekler:

Eskişehir otel traş setleri otel setlerinin bir diğeridir. Eskişehir otel buklet malzemeleri arasında mutlaka bulunması gereken buklet traş seti eskişehir isteğinize göre kutusu üzerine logonuzun baskısı yapılabilmektedir. Traş seti fiyatları eskişehir ve eskişehir kutulu traş setleri hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Eskişehir traş seti, traş seti fiyatları balıkesir, eskişehir buklet traş seti, otel traş setleri balıkesir, kutulu traş setleri, eskişehir otel buklet ürünleri, buklet setleri, bakım setleri eskişehir , kutulu buklet traş seti balıkesir.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner